Produkcja ścierek z mikrofibry

Produkcja ścierek z mikrofibry

Produkcja ścierek z mikrofibryJesteśmy wiodącym producentem ściereczek z mikrofibry. Oferujemy ściereczki z mikrofibry do czyszczenia wszystkich delikatnych powierzchni, jak np. szkło, okulary, monitory, wyświetlacze lcd, aparaty fotograficzne, kamery, laptopy, biżuteria, sprzęt gospodarstwa domowego, wysokiej jakości meble, szyby samochodowe, artykuły sportowe i inne. Nasze ściereczki z mikrofibry są wykonane z najlepszej jakości materiałów, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Ściereczki z mikrofibry są uniwersalne i oraz bardziej popularne. Nasze ściereczki zostały dobrze przyjęte przez użytkowników w kraju i za granicą.

Produkcja reklamowych ścierek z mikrofibry

Ściereczki z mikrofibry możemy wyciąć w zależności od wymagań i upodobań klienta. Nadruk na ściereczce jest również indywidualny i wykonywany na zamówienie. Mamy kilka metod nadruku na ściereczkach. Klienci mogą wybrać metodę sitodruku, termotransferu, sublimacji lub tłoczenia. Ściereczki z mikrofibry mogą być doskonałym produktem promującym Państwa firmę lub markę. W celu zamówienia skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Produkcja promocyjnych ścierek z mikrofibry

Ściereczki z mikrofibry są rygorystycznie sprawdzane pod kątem kontroli jakości podczas procesu produkcyjnego. Produkty są sprawdzane losowo, a kontrolowana jest waga, gramatura, kolor i skład chemiczny.
Po kontroli ściereczki są cięte i obszywane a następnie pakowane według zamówienia klienta.

Jeśli szukasz jakiegoś nowego pomysłu na reklamę to skontaktuj się z nami. Ściereczki z mikrofibry z nadrukiem to tani a jednocześnie idealny gadżet reklamowy.